safety switches factory and suppliers | Simply Buy
Ne të sjellë fuqi të qartë për botën

çelsin e sigurisë

Përshkrim i shkurtër:

i shkurtër çelsin e sigurisë detyrë përgjithësi janë të dizajnuara për kërkesat banesore dhe komerciale të lehta aty ku është Detyra nuk është e rëndë. Njih NEMA mbyllur Safety Switch Standard KS1-2013, dhe gjithashtu të takohet Federale Specifikimi WS-865C


 • FOB Çmimi: US $ 5-499 / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 5000 copë në muaj
 • Termat pagesës: L / C, D / P, T / T, Paypal
 • Tension Control: 24V 48V 72V 110V 230V 240V 380V 440V 480V
 • Markë: Nofuel
 • Detail Product

  Produkt Tags

  lakueshmëri

  • 30-60 Amper
  • NEMA Lloji 1
  • Fusible ose jo-Fusible
  • 240 Vac / 250 Vdc
  • 2 pol ose 3 pol
  • kuaj-fuqi të vlerësuarat

  User  Siguria 

  • Shumë të dukshme ON / OFF etiketë
  • Direct-drive, të shpejtë-make, mekanizëm të shpejtë-break "snaps" kontaktet hapura dhe të mbyllura, duke siguruar pozitiv ON / OFF tregues
  • Shumë të dukshme, të lehtë për të kapur dorezë të kuqe që pranon 1 dry në pozicionin OFF
  • Integral mbuluar bashkoj
  • Konfirmimi i dukshëm i kontakteve kromuar teh

  instalimi Ease

  • Gjerë, hendek pa pengesa 
  • Vetë-leveling model rritje tre-pikë

  Qëndrueshmëri thyer

  • NEMA Lloji pallto 1 rrethime-pluhur pikturuar çeliku e galvanizuar 

   

  numër ose amper 240 Volts DC
    i jashtëm vlerësim NEC kohë 125 250
    Front Lloji   standard vonesë volt volt
        1-ph  3-ph 1-ph 3-ph    
                   
  Fusible; Dy-pole, 120/240 dhe 240 volt ac; 250 volt dc (30-100 Amps vetëm); Tre-wire SN, 240 volt ac.
   TG32-30A  shtëpie 30 1.5 3 3 7.5 2
   TG32-60A  shtëpie 60 7.5  10  15  10 
   TGKO32-30A  i jashtëm 30   1.5 7.5 
   TGKO32-60A  i jashtëm 60   3 7.5  10  15 10 
  Tre-pole, 240 volt ac.
   TGK33-30A shtëpie  30  1.5  7.5 
   TGK33-60A shtëpie 60 7.5  10  15  3 10 
   TGKO33-30A i jashtëm  30  1.5  7.5 
   TGKO33-60A i jashtëm 60  7.5  10  15  10 
  Katër tela SN, 208/120 dhe 240 volt ac.
  TGK43-30A  shtëpie 30 1.5 3  3 7.5 - 5
  TGK43-60A  shtëpie 60 7.5  10  15  10 
  TGKO43-30A  i jashtëm  30  1.5  3 3 7.5 
  TGKO43-60A i jashtëm  60  3 7.5  10  15  10 
  No fitil; Dy-pole, 240 volt ac (përdorni kaloni tre-pol për aplikim dy-pol); 250 volt dc (20-60 Amps vetëm); Tre-pole, 240 volt ac ose dy-pol me kalimi neutral.
  TGK3-30A / N  shtëpie  30  7.5  7.5 
  TGK3-60A / N  shtëpie  60  10  15  10  15  10 
  TGKO3-30A / N  i jashtëm  30  7.5  7.5 
  TGKO3-60A / N  i jashtëm  60  10  15  10  15  10 

 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!