Ne të sjellë fuqi të qartë për botën

Lajme

 • fighting The Covid-19,Do what a responsible country do,Ensure the safety of our products and employees

  Starting in January 2020, an infectious disease called “Novel Coronavirus Infection Outbreak Pneumonia” has occurred in Wuhan, China. The epidemic touched the hearts of people all over the world, in the face of the epidemic, Chinese people up and down the country, are actively fightin...
  Lexo më shumë
 • ekspozitë

  ekspozitë

  Nofuel do të bashkohen në 2018 Hong Kong Panairin Vjeshtë Elektronikë. Panairi është profesional dhe ndërkombëtar një panair elektronike. Nëse keni interes në elektronikë, ju mirëpresim të vizitoni kabinë tonë në panair dhe të flasim më shumë detaje. Informacioni i mëposhtëm është detajet e drejtë: Exhibition: HKTDC Hong Kon ...
  Lexo më shumë
 • Nofuel është ndryshojë logon tonë të vjetër e cila përdoret në treg për 6 vjet me logon e re

  Nofuel është ndryshojë logon tonë të vjetër e cila përdoret në treg për 6 vjet me logon e re

  Old LOGO News logo
  Lexo më shumë
 • Nofuel Marrë pjesë e International Industry SNK Kinë Panairi 2018

  Nofuel Marrë pjesë e International Industry SNK Kinë Panairi 2018

  Profile të SNK Si një shfaqje të tregtisë për automatizimin industrial nën CIIF, IAS është një ngjarje ndërkombëtare për Industriale Zgjidhje automatike, prodhimi dhe Process Automation, sistemet elektrike, industriale IT & Software dhe Microsystems Teknologjisë. Suksesi i seancave të mëparshme siguron ...
  Lexo më shumë
 • HVAC

  HVAC

  HVAC ka nevojë për ju mund të jetë i sigurt që ju jeni duke marrë produkte të cilësisë dhe shërbimit të pashembullt. contactors tona Air conditioning dhe relays do t'ju ndihmojë në sistemet e kontrollit HVAC.
  Lexo më shumë
 • Residential dhe Small Business Products

  Nga çelsin elegant dhe bazat, për zgjidhje të efektshme të kontrollit në shtëpi, të shpejtë akuzuar Ngarkuesit automjeteve elektrike, ne kemi ofruar nivele të reja të inovacionit dhe komoditet. Nofuel siguron jeta është në për shtëpitë dhe bizneset e vogla.
  Lexo më shumë
 • Energjisë diellore

  Produktet Nofuel Shërben në energjisë diellore për PV Inverters, kuti PV combiner konfiguroni me SPD DC, 1500V siguresave ,, DC Contactos dhe AC Shpërndarjes Box mëdha të përdorura në 10KW projekteve banesore dhe komerciale rooftop në 200kW
  Lexo më shumë
 • panel Building

  Një brez krejtësisht të re e Breakers qark, contactors, relays mbingarkesë dhe daljet e ngarkesës në shtatë madhësi deri në 250 kW është gati për përdorim në panelin me instalimin modular që ndërtimi panel është e lehtë. panele kontrolli konkurruese për tregun e Amerikës së Veriut me UL 508 dhe UL 1077 për të përmbushur UL5 ...
  Lexo më shumë

WhatsApp Online Chat!