Motor circuit breaker GV2P06 factory and suppliers | Simply Buy
Ne të sjellë fuqi të qartë për botën

Motori siguresa GV2P06

Përshkrim i shkurtër:

Motor siguresa - termike-magnetike, 1.0-1.6A, 600V, 50kA @ 480VAC, GV2P me kontrollin nga çelës rrotullues, DIN hekurudhor Mount mbyllje, IP20

 


 • FOB Çmimi: US $ 5-499 / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 5000 copë në muaj
 • Termat pagesës: L / C, D / P, T / T, Paypal
 • Tension Control: 24V 48V 72V 110V 230V 240V 380V 440V 480V
 • Markë: Nofuel
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Më i zakonshëm që përdoret ndërprerësit. me një zgjedhje prej rreth 100 ndihmëse dhe pajisje. GV2 dhe TeSys D ose contactors K mund të jenë mbledhur lehtë si një bllok të vetëm me një accessory.
  Lartë durimi elektrike GV2 (deri në 100 000 manovrat) e bën atë shumë të përshtatshëm për kontrollin e drejtpërdrejtë manuale motor, veçanërisht GV2ME (MQ termike-magnetike, ith deri në 32 A).
  Rritje mbyllje është përshtatur mirë për të GV2P, me dorezë e mundshme e tyre të zgjatur rrotullues dhe tregues të dukshëm udhëtim.
  Thermal-magnetike: GV2ME, GV2P, GV3P, për mbrojtje kundër të shkurtër qarqeve, mbingarkesë, humbje faza dhe faza e çekuilibrit Ato janë në përputhje me, varësisht nga versionet, IEC / EN 60947-1, IEC / EN 60947-2, IEC / EN 60947-4-1 dhe UL 60497-4-1, CSA 22.2 n ° 60497-4-1.

  0,16-0,25 GV2P02  -   -   -   -   -  0,4
  0,25-0,4 GV2P03  -   -   -   -   -  0,4
  0,4-,63 GV2P04  -   -   -   -  0.37 0,4
  0,63-1,0 GV2P05  -   -  0.37 0.37 0.55 0,4
  1,0-1,6 GV2P06  -  0.37 0.55 0.75 1.1 0,4
  1.6-2.5 GV2P07 0.37 0.75 1.1 1.1 1.5 0,4
  2,5-4,0 GV2P08 0.75 1.5 1.5 2.2 3 0,4
  4-6,3 GV2P10 1.1 2.2 3 3.7 4 0,4
  6,0-10,0 GV2P14 2.2 4 4 5.5 7.5 0,4
  9,0-14,0 GV2P16 3 5.5 7.5 7.5 9 0,4
  13,0-18,0 GV2P20 4 7.5 9 9 11 0,4
  17,0-23,0 GV2P21 5.5 11 11 11 15 0,4
  20,0-25,0 GV2P22 5.5 11 11 15 18.5 0,4
  24,0-32,0 GV2P32 7.5 15 15 18.5 26 0,4

 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!