LE1D motor starters factory and suppliers | Simply Buy
Ne të sjellë fuqi të qartë për botën

LE1D starters motorike

Përshkrim i shkurtër:

Furnizuar me ndërprerës me vlerësimet aktuale deri në 40A IEC starters kombinim kombinohen kërkesat e mbingarkesë motorike dhe mbrojtjen e qark të shkurtër në një paketë të përshtatshëm kompakte. LE1D është aplikuar kryesisht për qark e AC 50 ose 60Hz, tension deri në 550V për marrjen e largët në distancë dhe qark thyer dhe të fillojnë të shpeshta dhe kontrollin motor


 • FOB Çmimi: US $ 5-499 / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 5000 copë në muaj
 • Termat pagesës: L / C, D / P, T / T, Paypal
 • Tension Control: 24V 48V 72V 110V 230V 240V 380V 440V 480V
 • Markë: Nofuel
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përfitimet ·  Designed for 3-phase motor applications rated maximum 30 HP at 575 Vac ·  Current rating of contactor ranges from 9-40A ·  Circuit Breaker maximum current rating ranges from 15–95A ·  Available in both reversing and non-reversing versions

  detyrë maksimale AC3 pushtet (KW)

  Vlerësuar aktual (A)

  Lloji i Contactor

  Numri i kodit

  Rele përshtatshëm termal (A)

  220V 230V

  380V 400V

  440V

  500V

  660V 690V

   

   

   

   

  2.2

  4

  4

  5.5

  5.5

  9

  LC1D09

  LE1D09

  LR2D1314

  LRD14

  3

  5.5

  5.5

  7.5

  7.5

  12

  LC1D12

  LE1D12

  LR2D1316

  LRD16

  4

  7.5

  9

  10

  10

  18

  LC1D18

  LE1D18

  LR2D1321

  LRD21

  5.5

  11

  11

  15

  15

  25

  LC1D25

  LE1D25

  LR2D1322

  LRD22

  7.5

  15

  15

  18.5

  18.5

  32

  LC1D32

  LE1D32

  LR2D2353

  LRD23

  11

  18.5

  22

  22

  30

  40

  LC1D40

  LE1D40

  LR2D3355

  LRD35

  15

  22

  30

  30

  33

  50

  LC1D50

  LE1D50

  LR2D3359

  LRD40

  18.5

  30

  37

  37

  37

  65

  LC1D65

  LE1D65

  LR2D3361

  LRD3361

  22

  37

  45

  55

  45

  80

  LC1D80

  LE1D80

  LR2D3363

  LRD363

  25

  45

  45

  55

  45

  95

  LC1D95

  LE1D95

  LR2D3365

  LRD365

   

  mbyllje

  LE-D09 dhe D12

  Dyfish i izoluar, i mbrojtur në IP42 ose IP65

   

  LE-D18 dhe D25

  Dyfish i izoluar, i mbrojtur në IP42 ose IP65

   

  LE-D32 D25 ...

  Matel, IP 55 deri IP 59

  Kontrolli 2 pushbuttons montuar në kopertinën rrethuar

  LE-D09 D95 ...

  1 green Fillimi Button "1", 1 i kuq Stop / button Reset "O"

  Lidhjet

  LE-D09 D95 ...

  Pre-Wired pushtet dhe contorl lidhjet e qark

  tensionet standarte e kontrollit qark

   

  tensione

  24 48 110 220 230 240 380 400 415 440

  50 / 60Hz

  B7 E7 F7 M7 P7 U7 Q7 V7 N7 R7

   


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!