EV Charging point factory and suppliers | Simply Buy
Ne të sjellë fuqi të qartë për botën

Pika EV tarifimit

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 5-499 / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 5000 copë në muaj
 • Termat pagesës: L / C, D / P, T / T, Paypal
 • Tension Control: 24V 48V 72V 110V 230V 240V 380V 440V 480V
 • Markë: Nofuel
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Tarifimit ofertë stacion

  •• Në përputhje me rrjetin e furnizimit me energji elektrike: 220-240 V / 380-415 V

  •• 7.4 kW ose 22.1 kW (32 A për 230/400 V) dhe settable nga 6 A në 32 A,

  •• Frekuenca: 50 Hz ose 60 Hz

  •• fole furnizimi dalje qark (1 qark per dalje fole)

  -220/240 V 1P + N ose -380/415 V 3p + N

  •• Kontrolli tension qark (për ngarkimin stacion) -220/240 V 1P + N

  •• Fuqia e lartë e prizë Socket (Type 2 ose Tipi 2 me grila)

  të argjend praruar kontakt shmangur shpejt

  •• Multiple konfigurimin: identifikimi përdorues, një ose dy bazat shitore,

  kati-këmbë ose mur-montuar

  Opsione

  •• komunikimi Ethernet me sistemin e mbikëqyrjes nëpërmjet modem GPRS

  pajisje Oferta

  Kabllot ••, shënjat RFID, mbajtëse kabllo, modem, etj

  Pjesë këmbimi ofrojnë

  •• bazë Floor, baza mur, prizë fole, kapele, përplasje, etj

  Mekanike dhe mjedisore

  •• trupi pikturuar çeliku, trajtim anti-korrozioni

  Mbrojtja ••: IP54 (IEC 60529), IK10 (IEC 62262)

  •• Temperatura Operative: -25 ° C deri + 40 ° C

  Aplikacion 

  123123evcs_flow


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  
  WhatsApp Online Chat!