3TF World Series Contact kits factory and suppliers | Simply Buy
Ne të sjellë fuqi të qartë për botën

3TF World Series kits Kontaktit

Përshkrim i shkurtër:

3TY7520-0A, elementet kryesore e kontaktit për Siemens 3TF World Series,
3p kit 3 luajtshme dhe 6 kontaktet fikse, të jetë i instaluar në kontaktorët 3TF 3TK 3TC & starters motorike


 • FOB Çmimi: US $ 5-499 / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 5000 copë në muaj
 • Termat pagesës: L / C, D / P, T / T, Paypal
 • Tension Control: 24V 48V 72V 110V 230V 240V 380V 440V 480V
 • Markë: Nofuel
 • Detail Product

  Produkt Tags

  seri Emri proudct Numri pjesë Përdoret për Contactor
  world Series 3TF Main Kontakt 3P 3TY7470-0A Siemens 3TF47
  world Series 3TF Main Kontakt 3P 3TY7480-0A Siemens 3TF48
  world Series 3TF Main Kontakt 3P 3TY7490-0A Siemens 3TF49
  world Series 3TF Main Kontakt 3P 3TY7500-0A Siemens 3TF50
  world Series 3TF Main Kontakt 3P 3TY7510-0A Siemens 3TF51
  world Series 3TF Main Kontakt 3P 3TY7520-0A Siemens 3TF52
  world Series 3TF Main Kontakt 3P 3TY7530-0A Siemens 3TF53
  world Series 3TF Main Kontakt 3P 3TY7540-0A Siemens 3TF54
  world Series 3TF Main Kontakt 3P 3TY7550-0A Siemens 3TF55
  world Series 3TF Main Kontakt 3P 3TY7560-0A Siemens 3TF56
  world Series 3TF Main Kontakt 3P 3TY7570-0A Siemens 3TF57
  world Series 3TF Main Kontakt 3P 3TY7580-0A Siemens 3TF58
  seri Emri proudct Numri pjesë Përdoret për Contactor
  3TK kit 3TK kontaktit 3TY7480-0B  Furnas / Siemens 3TK48
  3TK kit 3TK kontaktit 3TY7500-0B  Furnas / Siemens 3TK50
  3TK kit 3TK kontaktit 3TY7520-0B  Furnas / Siemens 3TK52
  3TK kit 3TK kontaktit 3TY7540-0B  Furnas / Siemens 3TK54
  3TK kit 3TK kontaktit 3TY7560-0B  Furnas / Siemens 3TK56
  3TC kit 3TC kontaktit 3TY2440-0A  Furnas / Siemens 3TC44
  3TC kit 3TC kontaktit 3TY2480-0A  Furnas / Siemens 3TC48
  3TC kit 3TC kontaktit 3TY2520-0A  Furnas / Siemens 3TC52
  3TC kit 3TC kontaktit 3TY2560-0A  Furnas / Siemens 3TC56

 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!