3TB Main contacts factory and suppliers | Simply Buy
Ние донесе јасна енергија за светот

3TB Главни контакти

Краток опис:

3TB главниот контакт директен контакт замена комплет за Siemens 3TB Светската серија, 3P комплет, да се инсталираат со
3TB контактори и моторни стартери


 • ФОБ Цена: US $ 5 - 499 / парче
 • Набавка Способност: 5000 парчиња месечно
 • Начин на плаќање: L / C, D / P, T / T, Paypal
 • Контролен напон: 24V 48V 72V 110V 230V 240V 380V 440V 480V
 • Бренд: Nofuel
 • детали за производот

  Тагови производ

  серија Име Proudct дел број Се користи за контактор
  3TB 3TB Главна Контакт 3P 3TY6440-0A Сименс 3TB44
  3TB 3TB Главна Контакт 3P 3TY6460-0A Сименс 3TB46
  3TB 3TB Главна Контакт 3P 3TY6470-0A Сименс 3TB47
  3TB 3TB Главна Контакт 3P 3TY6480-0A Сименс 3TB48
  3TB 3TB Главна Контакт 3P 3TY6500-0A Сименс 3TB50
  3TB 3TB Главна Контакт 3P 3TY6520-0A Сименс 3TB52
  3TB 3TB Главна Контакт 3P 3TY6540-0A Сименс 3TB54
  3TB 3TB Главна Контакт 3P 3TY6560-0A Сименс 3TB56
  3TB 3TB Главна Контакт 3P 3TY6580-0A Сименс 3TB58

 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!