Ne të sjellë fuqi të qartë për botën

Lajme

 • ekspozitë

  ekspozitë

  Nofuel do të bashkohen në 2018 Hong Kong Panairin Vjeshtë Elektronikë. Panairi është profesional dhe ndërkombëtar një panair elektronike. Nëse keni interes në elektronikë, ju mirëpresim të vizitoni kabinë tonë në panair dhe të flasim më shumë detaje. Informacioni i mëposhtëm është detajet e drejtë: Exhibition: HKTDC Hong Kon ...
  Lexo më shumë
 • Nofuel është ndryshojë logon tonë të vjetër e cila përdoret në treg për 6 vjet me logon e re

  Nofuel është ndryshojë logon tonë të vjetër e cila përdoret në treg për 6 vjet me logon e re

  Old LOGO News logo
  Lexo më shumë
 • Nofuel Marrë pjesë e International Industry SNK Kinë Panairi 2018

  Nofuel Marrë pjesë e International Industry SNK Kinë Panairi 2018

  Profile të SNK Si një shfaqje të tregtisë për automatizimin industrial nën CIIF, IAS është një ngjarje ndërkombëtare për Industriale Zgjidhje automatike, prodhimi dhe Process Automation, sistemet elektrike, industriale IT & Software dhe Microsystems Teknologjisë. Suksesi i seancave të mëparshme siguron ...
  Lexo më shumë
 • HVAC

  HVAC

  HVAC ka nevojë për ju mund të jetë i sigurt që ju jeni duke marrë produkte të cilësisë dhe shërbimit të pashembullt. contactors tona Air conditioning dhe relays do t'ju ndihmojë në sistemet e kontrollit HVAC.
  Lexo më shumë
 • Residential dhe Small Business Products

  Nga çelsin elegant dhe bazat, për zgjidhje të efektshme të kontrollit në shtëpi, të shpejtë akuzuar Ngarkuesit automjeteve elektrike, ne kemi ofruar nivele të reja të inovacionit dhe komoditet. Nofuel siguron jeta është në për shtëpitë dhe bizneset e vogla.
  Lexo më shumë
 • Energjisë diellore

  Produktet Nofuel Shërben në energjisë diellore për PV Inverters, kuti PV combiner konfiguroni me SPD DC, 1500V siguresave ,, DC Contactos dhe AC Shpërndarjes Box mëdha të përdorura në 10KW projekteve banesore dhe komerciale rooftop në 200kW
  Lexo më shumë
 • panel Building

  Një brez krejtësisht të re e Breakers qark, contactors, relays mbingarkesë dhe daljet e ngarkesës në shtatë madhësi deri në 250 kW është gati për përdorim në panelin me instalimin modular që ndërtimi panel është e lehtë. panele kontrolli konkurruese për tregun e Amerikës së Veriut me UL 508 dhe UL 1077 për të përmbushur UL5 ...
  Lexo më shumë
 • Mbrojtja elektrike dhe Kontrollit

  NM1 ynë Series MCB një inovative, i zgjuar, efikase, dhe të besueshme tension të ulët të sistemit të shpërndarjes të energjisë. Ky sistem i plotë është i shkallëzuar dhe energji-efektive, duke ju dhënë performancën keni nevojë. Për bizneset që varen nga pajisjet elektrike, monitorimin e vazhdueshëm të pajisjeve elektrike ...
  Lexo më shumë
 • Tarifimi elektrike Car

  Nofuel EV pikë Tarifimi përdoret në të gjitha mjediset e parkimit: zyra, hotele, supermarkete, flotës, municpals, etc.and EV tarifimit wallbox me tona akuzuar komponentët e mbrojtjes Prandaj mund të përdoret në mjedise të vështira: në shtëpitë dhe në pronat private (godinë, të korporatave park makinë, hote ...
  Lexo më shumë
 • Controls motorike

  Ne kemi përzgjedhje të gjerë të contactors, relays mbingarkesë, starters motor, pajisje pilot dhe çelsin e transferimit për kontrollin motorik nga 3hp të 600hp @ 480V 7A-800A AC-1, AC-3 3phase, 4 faza, AC12V në AC 660V, DC12V në DC440V gamë të gjerë e aplikacioneve për të përmbushur nevojën tuaj specifike të industrisë. Produktet tona ...
  Lexo më shumë
 • shpërndarjes së energjisë

  Shërben produkt të tërë, sistemi dhe të biznesit zgjidhje për infrastrukturën shpërndarjes së energjisë elektrike të tregjeve rezidenciale, komerciale, industriale dhe shërbimeve. Ndarja ofron një portofol të gjerë, duke filluar të shpërndarjes së energjisë dhe të produkteve për mbrojtjen e qark, duke mbuluar një gamë prej 120 V në 24 kV ....
  Lexo më shumë
 • Pse duhet një mbrojtje motor Ndërprerësit MPCB

  Pse duhet një mbrojtje motor Ndërprerësit MPCB

    Ajo që është: breakers qark Magnetic motorike Këto breakers qark mbrojtjen e bimëve nga e shkurtër qarqeve brenda kufijve të kapacitetit të tyre të thyer dhe me anë të shkakton magnetike (një për fazë). Magnetike qark thyer është e gjitha-pol nga fillimi: një shkas magnetike do të njëkohshme ...
  Lexo më shumë

WhatsApp Online Chat!